Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate tu

Blog

Fakty a mýty o testosterónu

V posledných rokoch sa pozornosť spoločnosti , a to nie len tej mužskej časti, zamerala na slovo testosterón a začala ho skloňovať vo všetkých pádoch. Čo ale testosterón pre naše telo znamená, kde sa berie, prečo ho potrebujeme a aké informácie o ňom sú mýty? Chcete poznať pravdu? Tak pokračujte v čítaní a nechajte sa vedou presvedčiť, že aj vo Vás žije možno pár poloprávd.

Rozchodnica ružová – zázrak, alebo nástroj šarlatánov?

Boli ste už niekedy v 3 tisícoch metroch? A ako Vám tam bolo? Chlad aj v lete, vietor a počasie, že by psa nevyhnalo? Vitajte v prostredí, kde „býva“ Rhodiola rosea, teda Rozchodnica ružová. Je snáď prostredie, v ktorom vyrastá istou zárukou, že by tu neprežilo len tak niečo? A vieme to „niečo“ využiť sami pre seba? Ako?

Zastavte klesajúcu hladinu testosterónu a vyhnite sa andropauze

Veľmi často sa hovorí o ženskej menopauze, čo je tzv. ženský prechod, ale menej často je zmieňovaná mužská andropauza. Obdobie, behom kterého sa mužské telo začína nie len viditeľne meniť. Jedná sa o mužský prechod, ktorý doprevádza a zároveň spôsobuje pokles pohlavného hormónu, teda testosterónu.


1 / 1
©2019 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa

Vyskúšajte ProMan Plus ZADARMO*

*platíte iba poštovné 1,95€

Načítavam formulár