Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate tu

Blog

Ženšen – pre silu, energiu a chuť do života

Čínská medicína ho považuje za svoj poklad už 5000 rokov, čo by mala byť dostatočná doba na to, aby si ľudia jeho účinky dostatočne preverili. Neskôr sa dostali k nám do Európy – v 13. storočí ho mal priviezť samotný Marco Polo. Pre svoje vzácne účinky bol však po dlhú dobu dostupný iba vyvoleným zástupcom aristokracie.

Aké má Senovka grécka účinky pre mužské zdravie?

Zaujímate sa o prírodné cesty vedúce k utuženiu zdravia? Potom vám iste neunikla sila rastlín. Senovka grécka a jej účinky predčia mnoho iných byliniek, a preto ju používali už v staroveku. V čom našich predkov toľko zaujala, a prečo si zaslúži vaše vyskúšanie?

Fakty a mýty o testosteróne

V posledných rokoch sa pozornosť spoločnosti , a to nie len tej mužskej časti, zamerala na slovo testosterón a začala ho skloňovať vo všetkých pádoch. Čo ale testosterón pre naše telo znamená, kde sa berie, prečo ho potrebujeme a aké informácie o ňom sú mýty? Chcete poznať pravdu? Tak pokračujte v čítaní a nechajte sa vedou presvedčiť, že aj vo Vás žije možno pár poloprávd.


1 / 2 Staršie >
©2019 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa

Vyskúšajte ProMan Plus ZADARMO*

*platíte iba poštovné 1,95€

Načítavam formulár