Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate tu

Unikátne ingrediencie sú ten hlavný dôvod, prečo je pre Vás ProMan Plus to najlepšie!

ŽENŠEN
Panax ginseng
Ženšen prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, a posilňuje funkciu imunitného systému.
DAMIÁNA
Turnera diffusa
Damiána sa tiež používa na celkovú relaxáciu organizmu – prináša kľud a pohodu, a uvolňuje napätie a stres.
ROZCHODNICA RUŽOVÁ
Rhodiola rosea
Vdávnych dobách bola známa tiež ako Rastlina dlhovekosti.
SENOVKA GRÉCKA
Trigonella foenum-graecum
Už naši predkovia využívali účinky Senovky ako prostriedok na zvýšenie libida.
Vitamín B3
Vitamíny B máme celkom osem, každý má pre naše telo iný význam. Všeobecne sú však dôležité pre fungovanie nášho metabolizmu, hlavne pri fyzickej a psychickej záťaži.
Vitamín B6
Vitamíny B máme celkom osem, každý má pre naše telo iný význam. Všeobecne sú však dôležité pre fungovanie nášho metabolizmu, hlavne pri fyzickej a psychickej záťaži.
Vitamín B12
Vitamíny B máme celkom osem, každý má pre naše telo iný význam. Všeobecne sú však dôležité pre fungovanie nášho metabolizmu, hlavne pri fyzickej a psychickej záťaži.
Vitamín D3
Vnašich zemepisných šírkách má neuveriteľných 99% populácie nedostatok vitamínu D.
HORČÍK
Čiže Magnézium je minerál, ktorý prispieva knormálnej psychickej činnosti a odolnosti.
SELÉN
Selén je vzácny prvok ktorý má pozitívne účinky na zdravie. Prirodzene sa vyskytuje vorechoch a morských rybách.
NORSKÁ RYBIA MÚČKA
Obsahuje vápník, fosfor a kolagén. Všetko pre zdravý pohyb v jednom.
ZINOK
Tento zázračný minerál chráni telo pred oxidativným stresom a podporuje hojenie.

Ženšen je v Číne používaný viac ako 4 000 rokov pre podporu zdravia, energie a vitality. Pôsobí proti únave, pomáha pri slabosti, a vyčerpaniu. Podporuje fyzický a mentálny stav i odolnosť voči stresu.

Zlepšuje aj činnosť mozgu a pamäťové schopnosti. Okrem svojich blahodárnych účinkov na podporu energie prispieva k udržiavaniu normálnej sexuálnej funkcie. Tento poklad východnej medicíny prospeje aj nášmu zažívaniu a celkovej vitalite.

Je to rastlina, ktorá rastie v Južnej a Strednej Amerike. Tunajší obyvatelia na ňu nedajú dopustiť, pretože jej listy sa používajú ako afrodiziakum. Zvyšuje sexuálnu výkonnosť a v mužoch prebúdza chtíč a chuť na sex. Okrem zlepšenia milostných prežitkov sa tiež stará o mužské pohlavné ústrojenstvo a močové cesty.

Damiána tiež prispieva k udržiavaniu normálnej telesnej hmotnosti tým, že znižuje chuť do jedla a navodzuje pocit sýtosti. Hoci ju môžu užívať obe pohlavia, lepšie účinky sa dostavujú viac u mužov.

Rozchodnica uľahčuje adaptáciu organizmu na psychický stres i fyzický výkon, povzbudzuje mentálnu aktivitu, stimuluje nervový systém a priaznivo pôsobí proti únave.

Bylinka, ktorá predtým rástla aj na našom území, ale pre svoje liečivé účinky bola natoľko obľúbená, že ju ľudia takmer všade vyzbierali. Dokáže zlepšiť kvalitu spánku a navodiť pocit duševného pokoja. Hoci neobsahuje žiadny kofeín, pýši sa povzbudzujúcimi účinkami, podobne ako káva. Prospieva tiež nášmu tráveniu - regeneruje pečeňové bunky.

Táto stredomorská bylina bola obľúbená už v starom Egypte. Jednak preto, že podporuje trávenie - posilňuje žalúdok a činnosť čriev. Tiež pomáha udržiavať normálnu hladinu tukov (vrátane cholesterolu) a cukru v krvi. Okrem toho je Senovka bohatá na minerály a vitamíny, ako je železo, vápnik, zinok a draslík.

Pre svoju arómu sa často pridáva do koreniacich zmesí a je významnou súčasťou stredozemnej a východnej kuchyne.

Známy tiež ako Niacín, pomáha pri tvorbe energie v bunkách nášho tela a ovplyvňujemetabolizmus tukov, bielkovín a cukrov. Jednoducho povedané, pomáha premieňať jedlo na energiu.

Vitamín B6 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a znižuje mieru vyčerpania a únavy. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Známy tiež ako kobalamín, je dôležitý pre normálnu činnosť nervovej sústavy a jej vývoj. S tým súvisí aj jeho priaznivý vplyv na našu psychiku a duševnú pohodu. Vitamín B12 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, čo je zásadné pre zdravé kosti, svaly a zuby. Vedľa toho pomáha udržať normálnu hladinu vápnika v krvi.

Vitamín D je jedným z najvýznamnejších vitamínov pre silný imunitný systém a obranyschopnosť organizmu. Bežne sa produkuje v našej koži vo chvíli, keď na ňu dopadá slnečný svit. Celý proces je však pomerne komplikovaný, odev, pobyt v budovách, aj znečistené prostredie tvorbe vitamínu D zabraňujú. Preto je vhodné jeho deficit dopĺňať.

Horčík sa tiež podieľa na udržaní zdravých kostí, svalov a zubov - tu je jeho najväčšia zásobáreň. Jeho nedostatok sa teda môže prejavovať podráždenosťou, pocitom vyčerpanosti, a nervozitou, ale aj zlým stavom pohybového aparátu.

Pretože horčík prináša uvoľnenie, oceníme jeho účinky nielen keď sme preťažení, ale aj vo chvíľach, keď nás trápia kŕče. Udržuje v správnom chode aj náš obehový systém - vďaka nemu sa naše telo dobre prekrvuje, a preto aj dobre funguje.

Selén je minerál, ktorý nás chráni ako antioxidant pred škodlivými voľnými radikálmi a posilňuje imunitu. U mužov prispieva k tvorbe spermií a správnej funkcii pohlavného ústrojenstva.

Popri tom je veľmi významný pre štítnu žľazu. A pretože selén viaže ťažké kovy, hrá nezanedbateľnú úlohu u fajčiarov a osôb žijúcich vo veľkých mestách a v znečistenom prostredí.

Je dôležitá pre zdravé kosti, svaly a zuby vďaka tomu, že je veľmi bohatá na vápnik a fosfor. Tie sú v rybej kostnej múčke vo svojej najvyužiteľnejšej podobe. Kostná múčka obsahuje aj kolagén. Ten si naše telo prirodzene produkuje, avšak s vekom jeho tvorba klesá, hoci spotreba stúpa.

Kolagén je stavebnou zložkou všetkých súčastí pohybového aparátu. Najmä kĺbovej chrupavky. Kvôli úbytku kolagénu strácajú s vekom svoju pružnosť a odolnosť. Výživu pre naše kosti a kĺby by sme si mali začať dopriavať už po 30. roku, kedy sa začína prejavovať prvé opotrebovanie.

Zinok pomáha udržiavať normálnu hladinu testosterónu v krvi, a tým prispieva k normálnej plodnosti a rozmnožovacej schopnosti. Čo sa stravy týka, podieľa sa na metabolizme bielkovín, sacharidov, tukov a mastných kyselín.

Zinok tiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému - chráni telo pred oxidatívnym stresom a podporuje hojenie. Zaraďujeme ho teda medzi najvýznamnejšie antioxidanty. Nemožno nepoznamenať tiež významný vplyv zinku na zdravie prostaty. Pre mužské zdravie je zinok jedným z najdôležitejších minerálov.

,,Limity existujú iba v našej mysli“

Akýkoľvek šport v prírode je pre mňa perfektný relax. Potrebujem ale tiež pracovať na poriadnej kondícii, aby moje telo zvládlo ten nápor, a ja som sa mohol spoľahnúť na svoje vlastné sily. K tomu mi pomáha produkt ProMan Plus.

Michal Krysta, český reprezentant v extrémnych závodoch
Michal Krysta
©2021 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa

Vyskúšajte ProMan Plus ZADARMO*

*platíte iba poštovné 1,95€

Načítavam formulár

ProMan Plus ma nakopol v živote

ProMan Plus ma nakopol v živote

Roman Markusek, Bratislava

Je lepšie byť pripravený ako prekvapený!

Je lepšie byť pripravený ako prekvapený!

Aleš Valenta, olympijský víťaz

ProMan sa stal súčasťou môjho života

ProMan sa stal súčasťou môjho života

Peter Nyári, Filákovo