Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac sa dočítate tu

Unikátne ingrediencie sú ten hlavný dôvod, prečo je pre Vás ProMan Plus to najlepšie!

ŽENŠEN
Panax ginseng
Ženšen prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, a posilňuje funkciu imunitného systému.
DAMIÁNA
Turnera diffusa
Damiána sa tiež používa na celkovú relaxáciu organizmu – prináša kľud a pohodu, a uvolňuje napätie a stres.
ROZCHODNICA RUŽOVÁ
Rhodiola rosea
Vdávnych dobách bola známa tiež ako Rastlina dlhovekosti.
SENOVKA GRÉCKA
Trigonella foenum-graecum
Už naši predkovia využívali účinky Senovky ako prostriedok na zvýšenie libida.
Vitamín B3
Vitamíny B máme celkom osem, každý má pre naše telo iný význam. Všeobecne sú však dôležité pre fungovanie nášho metabolizmu, hlavne pri fyzickej a psychickej záťaži.
Vitamín B6
Vitamíny B máme celkom osem, každý má pre naše telo iný význam. Všeobecne sú však dôležité pre fungovanie nášho metabolizmu, hlavne pri fyzickej a psychickej záťaži.
Vitamín B12
Vitamíny B máme celkom osem, každý má pre naše telo iný význam. Všeobecne sú však dôležité pre fungovanie nášho metabolizmu, hlavne pri fyzickej a psychickej záťaži.
Vitamín D3
Vnašich zemepisných šírkách má neuveriteľných 99% populácie nedostatok vitamínu D.
HORČÍK
Čiže Magnézium je minerál, ktorý prispieva knormálnej psychickej činnosti a odolnosti.
SELÉN
Selén je vzácny prvok ktorý má pozitívne účinky na zdravie. Prirodzene sa vyskytuje vorechoch a morských rybách.
NORSKÁ RYBIA MÚČKA
Obsahuje vápník, fosfor a kolagén. Všetko pre zdravý pohyb v jednom.
ZINOK
Tento zázračný minerál chráni telo pred oxidativným stresom a podporuje hojenie.

Ženšen je v Číne používaný viac ako 4 000 rokov pre podporu zdravia, energie a vitality. Pôsobí proti únave, pomáha pri slabosti, a vyčerpaniu. Podporuje fyzický a mentálny stav i odolnosť voči stresu.

Zlepšuje aj činnosť mozgu a pamäťové schopnosti. Okrem svojich blahodárnych účinkov na podporu energie prispieva k udržiavaniu normálnej sexuálnej funkcie. Tento poklad východnej medicíny prospeje aj nášmu zažívaniu a celkovej vitalite.

Je to rastlina, ktorá rastie v Južnej a Strednej Amerike. Tunajší obyvatelia na ňu nedajú dopustiť, pretože jej listy sa používajú ako afrodiziakum. Zvyšuje sexuálnu výkonnosť a v mužoch prebúdza chtíč a chuť na sex. Okrem zlepšenia milostných prežitkov sa tiež stará o mužské pohlavné ústrojenstvo a močové cesty.

Damiána tiež prispieva k udržiavaniu normálnej telesnej hmotnosti tým, že znižuje chuť do jedla a navodzuje pocit sýtosti. Hoci ju môžu užívať obe pohlavia, lepšie účinky sa dostavujú viac u mužov.

Rozchodnica uľahčuje adaptáciu organizmu na psychický stres i fyzický výkon, povzbudzuje mentálnu aktivitu, stimuluje nervový systém a priaznivo pôsobí proti únave.

Bylinka, ktorá predtým rástla aj na našom území, ale pre svoje liečivé účinky bola natoľko obľúbená, že ju ľudia takmer všade vyzbierali. Dokáže zlepšiť kvalitu spánku a navodiť pocit duševného pokoja. Hoci neobsahuje žiadny kofeín, pýši sa povzbudzujúcimi účinkami, podobne ako káva. Prospieva tiež nášmu tráveniu - regeneruje pečeňové bunky.

Táto stredomorská bylina bola obľúbená už v starom Egypte. Jednak preto, že podporuje trávenie - posilňuje žalúdok a činnosť čriev. Tiež pomáha udržiavať normálnu hladinu tukov (vrátane cholesterolu) a cukru v krvi. Okrem toho je Senovka bohatá na minerály a vitamíny, ako je železo, vápnik, zinok a draslík.

Pre svoju arómu sa často pridáva do koreniacich zmesí a je významnou súčasťou stredozemnej a východnej kuchyne.

Známy tiež ako Niacín, pomáha pri tvorbe energie v bunkách nášho tela a ovplyvňujemetabolizmus tukov, bielkovín a cukrov. Jednoducho povedané, pomáha premieňať jedlo na energiu.

Vitamín B6 prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a znižuje mieru vyčerpania a únavy. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Známy tiež ako kobalamín, je dôležitý pre normálnu činnosť nervovej sústavy a jej vývoj. S tým súvisí aj jeho priaznivý vplyv na našu psychiku a duševnú pohodu. Vitamín B12 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, čo je zásadné pre zdravé kosti, svaly a zuby. Vedľa toho pomáha udržať normálnu hladinu vápnika v krvi.

Vitamín D je jedným z najvýznamnejších vitamínov pre silný imunitný systém a obranyschopnosť organizmu. Bežne sa produkuje v našej koži vo chvíli, keď na ňu dopadá slnečný svit. Celý proces je však pomerne komplikovaný, odev, pobyt v budovách, aj znečistené prostredie tvorbe vitamínu D zabraňujú. Preto je vhodné jeho deficit dopĺňať.

Horčík sa tiež podieľa na udržaní zdravých kostí, svalov a zubov - tu je jeho najväčšia zásobáreň. Jeho nedostatok sa teda môže prejavovať podráždenosťou, pocitom vyčerpanosti, a nervozitou, ale aj zlým stavom pohybového aparátu.

Pretože horčík prináša uvoľnenie, oceníme jeho účinky nielen keď sme preťažení, ale aj vo chvíľach, keď nás trápia kŕče. Udržuje v správnom chode aj náš obehový systém - vďaka nemu sa naše telo dobre prekrvuje, a preto aj dobre funguje.

Selén je minerál, ktorý nás chráni ako antioxidant pred škodlivými voľnými radikálmi a posilňuje imunitu. U mužov prispieva k tvorbe spermií a správnej funkcii pohlavného ústrojenstva.

Popri tom je veľmi významný pre štítnu žľazu. A pretože selén viaže ťažké kovy, hrá nezanedbateľnú úlohu u fajčiarov a osôb žijúcich vo veľkých mestách a v znečistenom prostredí.

Je dôležitá pre zdravé kosti, svaly a zuby vďaka tomu, že je veľmi bohatá na vápnik a fosfor. Tie sú v rybej kostnej múčke vo svojej najvyužiteľnejšej podobe. Kostná múčka obsahuje aj kolagén. Ten si naše telo prirodzene produkuje, avšak s vekom jeho tvorba klesá, hoci spotreba stúpa.

Kolagén je stavebnou zložkou všetkých súčastí pohybového aparátu. Najmä kĺbovej chrupavky. Kvôli úbytku kolagénu strácajú s vekom svoju pružnosť a odolnosť. Výživu pre naše kosti a kĺby by sme si mali začať dopriavať už po 30. roku, kedy sa začína prejavovať prvé opotrebovanie.

Zinok pomáha udržiavať normálnu hladinu testosterónu v krvi, a tým prispieva k normálnej plodnosti a rozmnožovacej schopnosti. Čo sa stravy týka, podieľa sa na metabolizme bielkovín, sacharidov, tukov a mastných kyselín.

Zinok tiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému - chráni telo pred oxidatívnym stresom a podporuje hojenie. Zaraďujeme ho teda medzi najvýznamnejšie antioxidanty. Nemožno nepoznamenať tiež významný vplyv zinku na zdravie prostaty. Pre mužské zdravie je zinok jedným z najdôležitejších minerálov.

,,Limity existujú iba v našej mysli“

Akýkoľvek šport v prírode je pre mňa perfektný relax. Potrebujem ale tiež pracovať na poriadnej kondícii, aby moje telo zvládlo ten nápor, a ja som sa mohol spoľahnúť na svoje vlastné sily. K tomu mi pomáha produkt ProMan Plus.

Michal Krysta, český reprezentant v extrémnych závodoch
Michal Krysta
©2022 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa

Vyskúšajte ProMan Plus ZADARMO*

*platíte iba poštovné 1,95€

Načítavam formulár

ProMan sa stal súčasťou môjho života

ProMan sa stal súčasťou môjho života

Peter Nyári, Filákovo

Z účinku ProMan Plus som bol prekvapený

Z účinku ProMan Plus som bol prekvapený

Ján Kysela, Vrútky

ProMan Plus ma nakopol v živote

ProMan Plus ma nakopol v živote

Roman Markusek, Bratislava